Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Заварчици - Германия

Обява за работа в София за "Електроника/Електротехника, Машиностроене", публикувана на 14.11.2022 , разгледана 1307 пъти

Ние сме гъвкави, иновативни и винаги се стремим да постигаме високи и ефективни резултати.

За наши партньори в Германия търсим:

Позиции:

· Oксиацетиленов заварчик (оксижен);

· Заварчик по метода ВИГ (волфрам - аргон);

· Заварчик на електрожен;

· Заварчик на дъгови заварки;

Условия:

· Заплата – 2400 - 2800€ / чисто/- в зависимост от позицията и опита;

· Осигуровки- спрямо местното законодателство;

· Работни часове- минимум 35 часа седмично, с възможност за допълнителни;

Изисквания и отговорности:

· Задължителен предходен опит в сферата;

· Чужди езици - Владеене на английски или немски език се счита за предимство и определя индивидуалната оферта за месечно възнаграждение на кандидата;

Допълнителни детайли:

· Квартира – подсигурена (oпционално) – 500 – 700€ / месец;

Необходими документи:

· Подробна автобиография;

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Град: София

Телефон: 0895600734

Имейл: cv@topskills-bg.com

Лице за контакти: Top skills recruitment