Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Работа в Германия – Строителни работници

Обява за работа в София за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 17.06.2022 , разгледана 1473 пъти

Top Skills Recruitment е международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството за намиране на работа в България и чужбина.
Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Позиции:

• Бетонджии, зидари, кофражисти – 14/15 евро/час (бруто)
• Работници, изграждане на канализационни мрежи - 14/15 евро/час (бруто)
• Машинист на пътно-строителни машини - 14/15 евро/час (бруто)
• Отговорници бригада – 17 евро/час (бруто)
• Технически ръководители – от 3000 евро/месец (бруто)

Условия:

• Осигуровки- спрямо местното законодателство;
• Работни часове- 40 часа седмично;

Изисквания и отговорности:
• Опит – задължителен;
• Чужди езици - основно ниво немски език, с възможност за езикови курсове;
• Отговорници бригада, технически ръководители – ниво на немски B2;

Допълнителни детайли:
• Квартира – подсигурена за първите 6 месеца;
• Възможни командировки, в зависимост от позициите;
• Служебен транспорт от и до работното място;
• Поемане на транспортни разходи до Германия;

Необходими документи:
• Подробна автобиография на английски или немски език;

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

Град: София

Телефон: 0895600734

Имейл: cv@topskills-bg.com

Лице за контакти: Top skills recruitment