Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

търсим счетоводител

Обява за работа в София за "Счетоводство/Одит", публикувана на 15.02.2020 , разгледана 2143 пъти

Малка счетоводна кантора търси да назначи опитен счетоводител за офис в гр. София.
Изисквания:
Висше или средно счетоводно/икономическо образование
Професионален опит в областта на счетоводството;
Познаване системата на счетоводните сметки и умение за текущо счетоводно отчитане на стопански операции;
Добри умения за работа с компютър - счетоводни програми, MS EXCEL и WORD

Задължения:
Обработка на първични счетоводни документи;
Изготвяне на месечни декларации по ЗДДС;
Изготвяне на месечни ведомости за заплати;
Изготвяне на междинни и годишни отчети;

Предлагаме:
Работа в приятна и приятелска работна атмосфера;
Дългосрочен професионален ангажимент;
Работа на трудов договор;
Петдневна работна седмица, 8 часов работен ден;
Възможност за професионално развитие;

Ако имате интерес към предложението ни, моля, изпратете актуална автобиография на имейл z.zareva@abv.bg
телефон за връзка: 0886743347
Всички данни, предоставени от Вас доброволно, ще бъдат обработвани единствено за целите на настоящия подбор и в пълно съответствие с изискванията на Регламент (EC) 2016/679, Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Заплащане: договаряне

Град: София

Телефон: 0886743347

Имейл: z.zareva@abv.bg

Лице за контакти: Зоя Царева