Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Търговски представител /кафе Julius Meinl/

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 07.05.2019 , разгледана 2046 пъти

Human Capital Store търси Търговски представител /кафе Julius Meinl /. Нашият клиент е компания с над 150 годишен опит и традиция при оформянето на европейската кафе-култура. Julius Meinl е на първо място в света като премиум ХоРеКа марка кафе и е водещ световен ХоРеКа бранд чай.

Основните отговорности на тази позиция:
- Развитие на портфолиото от клиенти в НоReCa канал;
- Редовно посещение на настоящи клиенти с цел проследяване качеството на напитката, която те предлагат;
- Уговаряне на количества и видове продукти, но не осъществява доставка на продукти;
- Изпълняване на административни дейности /заявка на продукти за даден клиент; заявка за изготвяне на договор; изготвяне на отчети за извършената дейност и др./;

Изисквания за заемане на позицията:
- Умения за водене на преговори;
- Комуникативност и бързо взимане на решения;
- Добро владеене на английски език;
- Опит на същата и/или подобна длъжност минимум 2 години.

Julius Meinl предлага:
- Петдневна работна седмица;
- Основна заплата + бонуси при постигнати цели;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Ваучери за храна;
- Карта Мултиспорт

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:

– да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;

– да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Град: София

Телефон: 087778894

Имейл: office@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Йорданка Еветимова