Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Асистент Мениджър продажби

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 24.01.2019 , разгледана 1969 пъти

Human Capital Store търси комуникативна и енергична личност за Асистент на Мениджър продажби в българска козметична компания. Позицията е подходяща за студенти или кандидати без трудов опит, които имат желание да пътуват и да се развиват в изкуството на водене на преговори.
Основни задължения и отговорности:
• Комуникация по имейл с международни доставчици и клиенти
• Подпомага дейността на Мениджър продажби
• Поддържане и актуализиране на база данни
• Проследяване на договори, доставки, плащания
• Ежедневни изчисления във връзка с проучване на пазара и получаване на цени
• Извършване на други административни задачи

Изисквания:

• Много добър устен и писмен английски език
• Отлични умения в боравенето с цифри и изчисления
• Компютърна грамотност (MS Office)
• Отговорно и прецизно отношение към работата
• Възможност за бизнес пътувания (до 3 пъти годишно)

Компанията предлага:

• Работно време от 10:00ч. до 18:00ч. с 1 час обедна почивка
• Приятна и динамична работна среда
• Командировки в Европа и Дубай
• Заплата съставена от две части (основна + бонус при всяка сключена сделка)

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.
Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.
Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
- да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
- да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Град: София

Телефон: ​0877788944

Имейл: evtimova@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Йорданка Евтимова