Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Селскостопански работници / градинарство - остров Джърси Великобритания

Обява за работа в София за "Селско и Горско Стопанство, Рибовъдство", публикувана на 17.10.2018 , разгледана 2401 пъти

Описание и изисквания:

Великобритания, остров Джърси
Работници спешно за сезонна селскостопанска/градинарска работа До 15 декември 2018 г. с възможност за удължаване.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Подрязване и оформяне на жив плет, подготовка на почвата за следващия сезон, почистване на оранжерии, обща селскостопанска/градинарска работа.

ИЗИСКВНИЯ:
• Опит в селското стопанство;
• Правоспособност за шофиране на трактор, предимство е, работа с мотокар;
• Минимален английски език.

ПРЕДЛАГА СЕ:
• Заплата 1500 GBP месечно – 3000 GBP за 2 месеца/, заплаща се всяка седмица в събота;
• 54 работни часове на седмица;.
• Настаняване на 2 двама в обща стая - 40-41 GBP на седмица на човек;.
• Всички удобства – трапезария, кухня, баня, тоалетна;
• Възможност работодателят да поеме самолетен билет, като стойността се удържа от заплатата.
Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.
- Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони:
02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365

Заплащане: по договаряне

Град: София

Телефон: 029448795; 029449280; 0889433365

Имейл: info@anonsagency.com

Лице за контакти: Александра Джонгова