Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

АВТОКОЗМЕТИК

Обява за работа в София за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 05.09.2017 , разгледана 573 пъти

Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако искате да имате ежедневен досег с една от най-популярните и желани марки автомобили в света - Mercedes-Benz,

ако умеете да спазвате срокове,

ако сте енергичен и честен,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:

Основни задължения на позицията:

• Предимно външно почистване и/или измиване на клиентски и служебни леки автомобили
• Спазване стандартите и правилата за работа на компанията

Изисквания към търсения кандидат:
• Притежава диплома за завършено средно образование
• E активeн шофьор (чиста шофьорска книжка)
• Умеe да работи в екип, както да следва график и да изпълнява стриктно указания
• Е лоялен и отговорен
Кандидати, които имат предишен опит на автомивка, ще се ползват с предимство при подбора.

Позицията е подходяща и за студенти на непълен работен ден.

Предимствата за Вас:
• Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
• Ще бъдете назначени на трудов договор при стандартен 8-часов (или непълен) работен ден при пълни осигуровки и 25-дневен платен годишен отпуск
• Ще сте в непрекъснат досег с едни от най-популярните и желани марки автомобили в света
• Ще работите при много добри условия на труд (работни инструменти, помещения и др.)

Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език на адрес: careers@silverstar.bg до 21.09.2017г., като посочите референтния номер на позицията (CW_0917), за която кандидатствате!
Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД

Град: София

Имейл: hr@silverstarmotors.eu