Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Специалист продажби езикови обучения

Обява за работа в София за "Продажби", публикувана на 31.08.2016 , разгледана 636 пъти

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, един от лидерите в сферата на езиковото обучение, търсим да назначим инициативен и отговорен професионалис на позиция:

Отговорности:

• Идентифициране на потенциални клиенти и организиране на срещи с тях;
• Представяне на услугите на компанията и възможностите за сътрудничество;
• Договаряне на условия и изготвяне на презентации, оферти и договори;
• Създаване и поддържане на мрежа от контакти;
• Изготвяне на текущи справки и отчети;
• Анализ на пазара и конкуренцията.

Изисквания:

• Подходящо висше образование;
• Опит на подобна позиция - минимум 3 години;
• Много добро владеене на Английски език;
• Отлична комуникативни и организационни умения;
• Умение за приоритизиране на задачите и спазване на поставените срокове;
• Много добра компютърна грамотност.

Компанията предлага:

• Възможност за професионално развитие;
• Работа в екип от професионалисти;
• Мотивиращо възнаграждение.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.

Град: София

Телефон: 0884003012

Имейл: virginiya.borisova@cteam.bg

Лице за контакти: Виргиния Борисова