Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

КАСИЕР - ПРОДАВАЧ ЗАКУСКИ И НАПИТКИ

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 28.07.2016 , разгледана 1148 пъти

НЕАКТИВНА
Във връзка с разширяване на дейността
Пекарница Вегера БМ търси да назначи служители за позицията ПРОДАВАЧ ЗАКУСКИ И НАПИТКИ в обект в Младост 1 срещу Окръжна болница и бул. Дондуков срещу Дарик Радио

Представителен външен вид;
• Предишен опит - предимство /но не е задължително/;
• Способност за работа в динамична среда;
• Енергичност и организираност;
• Мотивация за работа;
• Желание за работа в екип;
• Готовност за работа на смени;

Основни задължения:

• Осигуряване високо ниво на обслужване на клиентите, придържайки се стриктно към фирмените стандарти ( продажба на готови закуски, приготвяне на топли напитки, и др. )
• Отлично познаване на продуктите предлагани в магазина;
• Работа с, фискално устройство;
• Подпомагане на процесите по прием на стоки;
• Поддръжка на оборудването в заведението;
• Спазване на санитарно – хигиенните условия за работа;
• Поддържане на обекта, съгласно наложените изисквания и стандарти;
• Участие при приготвяне на различни артикули предлагани в обекта.

Ние предлагаме:
- Безплатно вътрешнофирмено обучение;
- Безплатен дневен порцион по време на работа;
- Намаление на продаваните стоки

Работното време е на смени
І-ва смяна от 06.00 ч. до 14.00 ч.
ІІ-ра смяна от 12.00 ч. до 20.00 ч.

Ако проявявате интерес към обявената работна позиция, моля, да изпратите АКТУАЛНА АВТОБИОГРАФИЯ,придружена със СНИМКА.

Контакт ще бъде осъществен, само с одобрените по документи кандидати.

Всички получени документи ще бъдат разглеждани при условието на стриктна конфиденциалност и в изпълнение разпоредбите на ЗЗЛД.

Заплащане: от 700 до 1000 бруто

Град: София

Телефон: 0897059498

Имейл: bakehouse.b.m@gmail.com

Лице за контакти: Б. Иванова