Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Служител в склад

Обява за работа в София за "Транспорт и Логистика", публикувана на 02.12.2015 , разгледана 1024 пъти

За съвместната ни дейност с наш партньор – международна компания, лидер в търговията с хранителни и нехранителни стоки, търсим да назначим

Служители в склад - град София/кв. Обеля,Индустриална зона

Отговорности:

Изпълняване на заявки с мобилно устройство;
Извършване на товаро-разтоварни дейности;
Участие в инвентаризации.

Изисквания:

Средно образование;
Коректност и прецизност при изпълнение на служебните задължения;
Организираност, подреденост, лоялност.

Ние ви предлагаме:

Дългосрочна заетост;
Конкурентно запплащане
Атрактивна бонусна система;
Работа в динамичен и професионален екип.

Ако нашата обява представлява интерес за Вас можете да кандидатствате с автобиография като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Работата ни се основава на разрешение № 229 от 23.08.2004г., издадено от МТСП.Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Заплащане: 500 - 800 лв. (нето)

Град: София

Имейл: ralitsa.chervenkova@easyconsultbg.com