Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Продавач Консултантка в магазини за ВиК и Отопление "КАНЕЛКАТА"

Обява за работа в София за "Търговия", публикувана на 05.10.2014 , разгледана 1784 пъти

Утвърдена фирмата "СИНАЯ - 90" ЕООД е създадена края на 1989г. и е специализирана в ВиК услуги, монтаж ВиК мрежи и съоръжения и Отопление.
Както и три магазина за продажба на материали за ВиК и Отопление.

За нуждите на своите магазини Фирмата търси да назначи:
Продавач консултанти с опит min 5год. на възраст за жени от 35 до 45год. с амбиции и с желание за работа. Кандидата трябва да е олицетворение на професионализма и коректността, т.е. за да помогнеш на себе си, трябва да работиш с хората от фирмата за повишаване на собственото си благосъстояние.

Основни задължения/Изисквания:
- Средно образование
- Софийски жители
- Кандидтката трябва да може да вдигне със своя колежка един моноблок. Кандидатите не трябва да имат заболявания които им пречат да вдигнат max голямата за нашите магазини тежест МОНОБЛОК С ПОМОЩТА НА СВОЯ КОЛЕЖКА.
- Изключително внимание към качеството на работата и към детайлите.
- Работа по трудов договор на пълно, работно време от понеделник до петак от 09,00ч. до 18,00ч. в събота от 09,00ч. до 16,00ч..
- Адаптивност, мотивираност, отговорност, безрезервна лоялност към фирмата.
- Отговорност и умения за работа в динамична работна среда.
- Обгрижване на НЕГОВО ВЕЛИЧЕСТВО КЛИЕНТА.
- Умение за бърза и точна работа с богат асортимент от материали.
- Чисто съдебно минало.
- Поемането на нови отговорности и умението да избира приоритетите в работата си, води до увеличение на заплатата, т.е. на стимулите.
- Отговорна и организирана личност.
- Комуникативност и умения за работа в екип.
- Организираност и прецизност при изпълнение на задълженията.
Заповядайте в ф-мата на долния адрес за да попълните типова бланка CV(една страничка).
тел. за контакт 02/828 08 64, 089/575 44 25, 087/873 33 07
ул. „Димитър Петков” бл.72 вх. 2 маг. за ВиК и Отопление ”КАНЕЛКАТА”

Заплащане: от 800 до 1200 брутно

Град: София

Телефон: 02/828 08 64

Имейл: sinaya@mail.bg

Лице за контакти: Рени Стойчева