Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Бургас -Организатор експедиция, товароразтоварна и спедиторска дейност - 4часов работен ден

Обява за работа за "Транспорт и Логистика", публикувана на 24.09.2014 , разгледана 753 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- приема, предава и обработва пратки от куриери в офис на "Еконт Експрес" ООД;
- извършва товаро-разтоварна дейност, ръчно и с подемна техника;
- оформя приемо-предавателни протоколи чрез сканиране на пратките, следи за състоянието им;
- работи със специализиран софтуер;
- спазва законовите изисквания свързани със сигурност, здраве и безопасност при работа.

Изисквания към кандидата:
- висше или средно специално образование;
- свидетелство за управление на МПС категория B, предимство С;
- компютърна грамотност.

Необходими документи при кандидатстване:
- автобиография (със задължително вписани телефони за връзка с предишни работодатели);
- актуална снимка;
- копие от документите за завършено образование,квалификации и правомощия;
- препоръки.

Документите се подават лично на адрес:
гр.Бургас, кв. Победа, ул. Индустриална №47, склад 36 и 41, където кандидатът решава тест за интелигентност. Кандидатът няма да бъде допуснат до интервю без успешно решен тест за интелигентност.
Лице за контакт: Диян Тенев, email: bourgas_director@econt.com, тел: 0885601643
В срок до 10.01.2014г.
НЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ ДОКУМЕНТИ, ИЗПРАТЕНИ ПО ИМЕЙЛ.

Еконт Експрес" ООД предлага:
- провеждане на задължителното обучение към Център за професионална квалификация към "Еконт Експрес" ООД за придобиване II степен на професионална квалификация за част от професия “ КУРИЕР ”, специалност “ЛОГИСТИКА НА ТОВАРИ И УСЛУГИ” по чл. 40 от ЗПОО, без което кандидатът не би могъл да изпълнява служебните си задължения.
*За да започне обучение кандидатът заплаща такса в размер на 60 лв.

След успешно издържан изпит:
- обучаваният получава Удостоверение за придобита част от професия "куриер".
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
Основна работна заплата – 170.00лв. бруто;
Месечна премия в зависимост от постигнати резултати - до 600 лв. бруто.

Град: Всички

Телефон: 0885601643

Имейл: bourgas_director@econt.com

Лице за контакти: Диян Тенев