Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Управител на ресторант BH

Обява за работа за "Ресторантьорство и Хранителна Промишленост", публикувана на 24.09.2014 , разгледана 1361 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- управителят на ресторант ВН е партньор на хората, за които отговаря, работи за тяхното израстване като професионалисти;
- ръководи цялата дейност по обслужване на клиенти на ресторант ВН;
- контролира и подобрява качеството на предлаганите услуги;
- организира работния процес на служителите в ресторант BH в съответствие с Кодекса на труда, условията за безопасност на труда и вътрешните правила на ресторант BH.

Изисквания към кандидата:
Качества и умения:
- желае да научи и разбере в дълбочина работата на хората от екипа си;
- изследва процесите на работа и работи по подобряването им;
- честно и открито разговаря с екипа и Управителя за процесите, които трябва да бъдат подобрени;
- работи по собственото си обучение и организира такова за хората от екипа си.

Необходими документи при кандидатстване:
- копие от документите за завършено средно специално или висше образование, квалификации и правомощия;
- препоръки;
- автобиография (със задължително вписани телефони на предишен работодател);
- актуална снимка.

Документите се подават лично на адрес:
гр. Русе, бул. Тутракан 11, където кандидатът решава тест за интелигентност. Кандидатът няма да бъде допуснат до интервю без успешно решен тест за интелигентност.
НЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ ДОКУМЕНТИ, ИЗПРАТЕНИ ПО ИМЕЙЛ!
Лице за контакт: Вяра Енева, email: v_eneva@econt.com, тел: 088459944
Еконт Експрес ООД предлага:
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата - 340 лв. бруто;
- месечна индивидуална премия – до 2500лв. бруто, в зависимост от постигнатите резултати за покриване на разходите по паричния поток на ресторант ВН;
- при наличие на чист доход допълнително 10% от чистия доход за съответния месец.

Град: Всички

Телефон: 088459944

Имейл: v_eneva@econt.com

Лице за контакти: Вяра Енева