Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Товарач - София

Обява за работа в София за "Транспорт и Логистика", публикувана на 17.09.2014 , разгледана 651 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- извършва товаро-разтоварна дейност на пратки – физически и със специализиран софтуер и техника;
- разпределя и подрежда пратките, които трябва да се натоварят и разтоварят;
- изпълнява указания и разпореждания на ръководител смяна;
- носи отговорност за нанесени щети върху инвентара и материалите и пратките;
- отговаря за качественото изпълнение на възложената работа;
- пратките се товарят по еталон и разтоварят от камион за регламентирано време;
- работна смяна – от 21:00 до 05:00ч.

Изисквания към кандидата:
- средно образование;
- компютърна грамотност;
- правоспособност за работа с газокар;
- умение за работа в екип и динамична среда.

Необходими документи при кандидатстване:
- автобиография (с вписани телефони на предишен работодател);
- копие от диплома за завършено образование;
- препоръки;

Документите се подават лично на адрес:
гр. София, кв. Хаджи Димитър, ул. Резбарска №9, лице за контакт: Управител офис Силвия Томова

Еконт Експрес ООД предлага:

- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата - 340 лв. бруто;
- индивидуална премия в зависимост от натоварените камиони в размер до 1000лв;

Град: София

Телефон: 0888537021

Имейл: cz@econt.com, v_eneva@econt.com

Лице за контакти: Вяра Енева