Обяви за работа в София от bg-rabota.com

София - Ръководител направление "Организиране експедиция, товароразтоварна и спедиторска дейност"

Обява за работа в София за "Транспорт и Логистика", публикувана на 11.06.2014 , разгледана 751 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
Работни смени:
от 06:00-13:00ч.
от 13:00 - 22:00ч.
Ръководи и разпределя дейността на служителите, организиращи експедицията, товароразтоварната и спедиторската дейност в в склада на "Еконт Експрес" ООД София:
- приемо-предаването и обработване на пратки от клиенти и куриери;
- оформянето на приемо-предавателни протоколи чрез сканиране на пратките;
- разпределянето на пратките по направления;
- групирането/разгрупирането на пратките;
- ревизиите на склада ;
- товаро-разтоварните дейности;
- приема и извършваните плащания, свързани с куриерските услуги, издаването на необходимите за това документи;
- спазването на законовите изисквания, свързани със сигурност, здраве и безопасност при работа.
Носи отговорност за качеството на работа на подчинените му служители.

Изисквания към кандидата:
- отговорност и дисциплинираност при изпълнение на поети ангажименти ;
- способност за поемане на натоварвания и бърза реакция ;
- задължително висше образование;
- компютърна грамотност .

Необходими документи при кандидатстване:
- автобиография (с вписани телефони на предишен работодател);
- копие от документите за завършено образование, квалификации и правомощия;
- препоръки ;
- актуална снимка.

Документите се подават лично на адрес:
гр. София, кв. Хаджи Димитър, ул. Резбарска №9, лице за контакт: Управител офис Силвия Томова

Еконт Експрес ООД предлага:
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата - 340 лв. бруто;
- премия - средно 1500 лв., в зависимост от постигнатите резултати на екипа;

Град: София