Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Сътрудник към Център за знания

Обява за работа в Русе за "Транспорт и Логистика", публикувана на 24.02.2014 , разгледана 1185 пъти

НЕАКТИВНА
Изисквания към длъжността:
- умения за разбираемо поднасяне на информация във видеоклип и текстови документ, чрез които хората в Компанията биват обучавани или се самообучават;
- изграждане на навици за създаване на ефективна организация и прилагане на знанията в практика си;
- готовност за служебни пътувания в страната;
- иновативно мислене и постоянство в целите.

Задължения на сътрудник към Център за Знания са :
- Участва активно с предложения за подобряване на работните процеси на Компанията;
- Контактува с всички служители в системата на Еконт, с цел информиране и обучение;
- Спомага за повишаване квалификацията на служителите;
- Оформя работни инструкции и оперативни документи по стандартите на Компанията;
- Участва в подготовката, реализирането и анализа на встъпителните и последващите обучения на новоназначени служители.

Еконт Експрес ЕООД предлага:
Възнаграждението, което Еконт Експрес предлага, е сума от основна работна
заплата и премия, която е свързана с производителността на служителя и качеството на работа:
Основна работна заплата – 340.00лв. бруто;
Месечна премия за качество - до 590.00 лв. бруто.
Общо до 930 лв., бруто стартова работна заплата.

Необходими документи за кандидатстване:
- Автобиография;
- Мотивационно писмо и препоръки;
- Копие от диплома за средно и висше образование;
- Актуална снимка;
- Шофьорска книжка, категория "Б".

Документите се подават лично на адрес:
гр. Русе, бул. Тутракан 11, Управление на Еконт Експрес ООД

Град: Русе